Regulamin

Sklep internetowy motoSHOP AUTOSTACH , znajdujący się na stronie pod adresem www.autostach.com umożliwia Kupującemu dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu wyłącznie na terenie Polski.

AUTO-STACH Stanisław Kazubski
05-230 Kobyłka, Maciołki
ul. Ceramiczna 9
NIP:125-004-11-01
Rachunek bankowy: 24 1020 1042 0000 8102 0328 8305

Realizacja zamówień
Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 24h. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD
Maksymalny czas dostawy 2 dni od momentu zamówienia na terenie całego kraju.Regulamin zakupów w systemie motoShop AUTO-STACH

Godziny wysyłki
Zamówienia złożone (zatwierdzone do faktury VAT) w dni robocze do godziny 13:00 będą realizowane w dniu złożenia zamówienia. Zamówienia złożone po tym terminie zostaną wysłane w następnym dniu roboczym. Towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Koszty dostawy.
Wysyłka wyłącznie na pośrednictwem firmy kurierskiej DPD już od 17 PLN (+ 7 PLN w przypadku płatności za pobraniem) ->TYLKO PRZEDPŁATA ) ---------------------------Koszty wysyłki zostaną doliczone Kupujacemu (dodatkowa pozycja na fakturze lub paragonie).

Zamówienia oczekujące
Towar nieobecny w magazynie CENTRALA może zostać zamówiony przez AUTO-STACH specjalnie pod zamówienie Kupujacego.
W tym celu Kupujący powinien zatwierdzić swoje zamówienie jako OCZEKUJĄCE.
Utworzenie przez Kupujacego zamówienia OCZEKUJACEGO jest jednoznaczne z zawarciem umowy handlowej w której Kupujacy zobowiązuje się do zakupu zamówionego w ten sposób towaru, kiedy tylko towar ten pojawi się na stanie magazynowym AUTO-STACH.
Jeśli, z uwagi na zbyt długi czas oczekiwania, Kupujacy zechce zrezygnować z takiego towaru, powinien o tym zawiadomić Sprzedającego e-mailem lub telefonicznie.

Zwroty towarów
Zwrot towaru w trybie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.)
•Kupujący będący konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny i dokonać zwrotu w ciągu 10 dni od daty wydania mu towaru.
•Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym - w szczególności nie może być uszkodzony, rozpakowany (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny.
•Towar należy odesłać na adres naszej siedziby wskazany we Wstępie do Regulaminu.
•Koszty opakowania i wysyłki zwrotnej ponosi konsument. Nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym.
•Do zwracanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
•Gwarantujemy zwrot pieniędzy w terminie 7 dni od otrzymania zwrotu w wysokości pełnej ceny towaru. Zwrotu dokonujemy w formie przelewu bankowego lub przekazu pocztowego na adres lub konto uzgodnione z konsumentem.
•Na podstawie art. 10, pkt. 3, ust. 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) nie zwracamy kosztów przesyłki oraz ewentualnych prowizji za płatność kartą płatniczą.
•Zwrotowi nie podlegają części sprowadzane na indywidualne zamówienie.

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji
Korzystając ze stron naszego sklepu internetowego, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, .

UWAGA
Niektóre tłumiki ( przeważnie środkowe ) mają rozmiary uniemożliwiające transport z wykorzystaniem firm kurierskich. Aby nie narażać Państwa na większe koszty transportu, długie ( powyżej 2 m ) tłumiki zostają u nas podzielone na dwie części.

Szukaj

Kategorie